Nabídka služeb společnostem
zabývajícím se maloobchodním
a velkoobchodním prodejem

vyjímečné služby

Provozuje-li Vaše společnost maloobchodní síť, obchodní dům, super či hypermarket, velkoobchod nebo i menší prodejnu a využívá či hodlá využívat obchodní informační systém, je jistě Vaším cílem dosažení optimálního způsobu využívání informačních technologií neboli rychlá návratnost investic vynaložených na jejich pořízení a minimalizace nákladů na jejich provoz.
Toto je i naším cílem a smyslem naší nabídky:

ELIMINACE MANKA

Využíváte jak obchodní informační systém pro automatizaci prodeje a skladovou evidenci tak software pro vedení účetnictví? Údaje získávané z obchodního informačního systému jsou často z různých důvodů zatíženy nepřesnostmi, které způsobují při převodu do účetnictví zkreslení výsledku hospodaření firmy. Naše služby Vám mohou pomoci.


ZPRACOVÁNÍ INFORMAČNÍ ARCHITEKTURY

Máte precizně vypracovánu odpovídající informační architekturu? Bez ní je získávání požadovaných informací z obchodního IS pracné, zdlouhavé a v některých případech i nemožné. Obvzláště závažné problémy mohou nastat v obchodních sítích. My víme, jak na to.


PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU A ZAVÁDĚNÍ OBCHODNÍHO IS

Neodpovídá používané programové vybavení Vašim potřebám? Jste si jisti, že při výběru nového obchodního IS nesáhnete vedle? Používání nevyhovujícího software způsobuje ztráty způsobené nedostatečnou pružností, zvýšenou režií, zbytečnými investicemi apod. Nechte si poradit, vyplatí se Vám to.


KOMPLETNÍ REALIZACE OBCHODNÍHO IS

Hledáte osvědčený obchodní IS, který Vás nezklame? Hledáte také společnost, která Vám jej spolehlivě zavede, důkladně vyškolí personál a v případě jakýchkoliv problémů nebo nadstandardních požadavků ráda pomůže? Naši pracovníci jeden takový IS důvěrně znají a znají také velmi dobře problémy a požadavky Vás zákazníků při jeho zavádění, neboť mají za sebou jeho kompletní instalace v obchodních domech, supermarketech i menších prodejnách. Dobře víme, co nabízíme.


DALŠÍ SLUŽBY

Znalosti a zkušenosti našich pracovníků v oblasti využití informačních systémů v maloobchodě nám dovolují nabídnout Vám poradenské a konzultační služby i v mnoha dalších případech, např.:

- zajištění průběhu a vyhodnocení prodejních akcí,
- evidence prodeje komisního zboží v systému,
- tvorba a údržba dat pro manažerské rozhodování,
- pomoc při uzávěrkových pracech, inventurách, opravách dat apod.


Samozřejmostí je naprostá diskrétnost týkající se všech dat zákazníka.

O našich službách MMZ si dovolujeme tvrdit, že jsou vyjímečné a přitom mohou být pro Vaši společnost mimořádně ekonomicky přínosné.

Kontakt :

SEDRIE s.r.o.
t./f.: 05-4521 1705
info@sedrie.cz